Spotkanie Udinese - Fiorentina na stadionie Dacia Arena: 0-1

W dniu 2021-09-26 13:00 na obiekcie sportowym Dacia Arena rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Udinese oraz Fiorentina.

Pierwsza połowa spotkania między Udinese i Fiorentina zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: D. Vlahović 16' 0-1

Żółte kartki Udinese: Tolgay Arslan 45' Walace 53'

Żółte kartki Fiorentina: Lucas Martínez Quarta 17' Sofyan Amrabat 70' Álvaro Odriozola 90'

Czerwone kartki Udinese:

Czerwone kartki Fiorentina:

Główny sędzia meczu to Davide Ghersini, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Udinese zmierzy się już z Sampdoria, następne spotkania z drużynami Bologna oraz Atalanta. Kolejno natomiast Fiorentina zmierzy się z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Venezia oraz Cagliari.

Wierni fani śledzą starcia w lidze Serie A. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Tolgay Arslan Lucas Martínez Quarta raz za razem zagwarantowały kapitalnym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Walki między piłkarzami ligowymi bywają zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż są to widowiska mało interesujące. Bardzo często obserwujemy wyśmienite bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Udinese i Fiorentina jak ich udział w Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Dacia Arena.