Na obiekcie Dacia Arena dnia 2021-10-27 16:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Udinese i Verona zakończone wynikiem 1-1

Udinese - Verona, wynik 1-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Udinese a Verona zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-10-27 16:30 na stadionie Dacia Arena rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Udinese i Verona.

Gole strzelali: I. Success 3' 1-0 T. Arslan A. Barák 83' 1-1

Żółte kartki Udinese: Rodrigo Becão 71'

Żółte kartki Verona: Paweł Dawidowicz 56' Ivan Ilić 88'

Czerwone kartki Udinese:

Czerwone kartki Verona:

Główny arbiter meczu to Matteo Marchetti, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Udinese stanie naprzeciw Sassuolo, następne spotkania z drużynami Torino i Genoa a Verona z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Empoli i Sampdoria.

Liczni fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak Rodrigo Becão Paweł Dawidowicz nieustannie gwarantują wyśmienitym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają nader nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to mecze drętwe. Natrafiamy na brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, wyjątkowe asysty oraz bramki, które dodają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich orazprzeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udinese oraz Verona i ich udział w Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Dacia Arena.