Udinese - Sassuolo, wynik spotkania 3-2

Udinese - Sassuolo, wynik 3-2. Dnia 2021-11-07 14:00 na stadionie Dacia Arena rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Udinese i Sassuolo.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Udinese i Sassuolo zakończyła się wynikiem 2-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: Deulofeu 8' 1-0 Rodrigo Becão D. Berardi 15' 1-1 D. Frattesi 28' 1-2 Rogério D. Frattesi 39' 2-2 Beto 51' 3-2 R. Pereyra

Żółte kartki Udinese: Tolgay Arslan 4' Beto 84' Jean-Victor Makengo 84' Jean-Victor Makengo 89'

Żółte kartki Sassuolo: Gian Marco Ferrari 38' Mert Müldür 67' Andrea Consigli 82'

Czerwone kartki Udinese: Jean-Victor Makengo 89'

Czerwone kartki Sassuolo:

Główny sędzia spotkania - Federico Dionisi, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Udinese stanie naprzeciw Torino, następne spotkania z drużynami Genoa i Lazio. Kolejno natomiast Sassuolo podejmie Cagliari. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan i Napoli.

Bardzo często liczni kibice śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Serie A. Uzdolnione drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Tolgay Arslan Gian Marco Ferrari często zapewniły fantastycznym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania statyczne. Obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska sportowe znanej ligi Serie A. Uczestnictwo takich drużyn jak Udinese i Sassuolo z ligi Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Dacia Arena.