Na stadionie Dacia Arena dnia 2021-11-28 11:30 odbyło się spotkanie Udinese vs Genoa: wynik końcowy 0-0

Dnia 2021-11-28 11:30 na obiekcie sportowym Dacia Arena rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Udinese i Genoa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Udinese oraz Genoa wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Udinese: Nahuel Molina 45' Jean-Victor Makengo 56' Ignacio Pussetto 86'

Żółte kartki Genoa: Johan Vásquez 40' Stefano Sabelli 44' Paolo Ghiglione 86' Nicolò Rovella 90'

Czerwone kartki Udinese:

Czerwone kartki Genoa:

Główny arbiter spotkania - Francesco Meraviglia, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Udinese zmierzy się już z Lazio, następne spotkania z drużynami Empoli i AC Milan natomiast Genoa zmierzy się z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Sampdoria.

Wielu fanów z entuzjazmem śledzi poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Nahuel Molina Johan Vásquez nieustannie sprawiają wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie natrafiamy na efektowne asysty i gole, nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami z ligi zdarzają się niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że spotkania męczą fana. Dlatego więc warto śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Udinese oraz Genoa z ligi Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Dacia Arena.