Dnia 2021-12-06 17:30 miał miejsce mecz pomiędzy Empoli i Udinese zakończony wynikiem 3-1

Empoli - Udinese 3-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Empoli i Udinese wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2021-12-06 17:30 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 16 pomiędzy Empoli a Udinese.

Gole strzelali: Deulofeu 22' 0-1 I. Success P. Stojanović 49' 1-1 S. Ricci N. Bajrami 59' 2-1 A. Pinamonti 78' 3-1 N. Bajrami

Żółte kartki Empoli: Fabiano Parisi 9' Szymon Żurkowski 47' Simone Romagnoli 67' Lorenzo Tonelli 90'

Żółte kartki Udinese: Samir 30' Brandon Soppy 41' Ilija Nestorovski 84'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Udinese:

Główny arbiter meczu - Daniele Paterna, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Empoli stawi czoła Verona, następne spotkania z drużynami Spezia i AC Milan a Udinese podejmie Crotone. Następne mecze zagra z drużynami Cagliari i Salernitana.

Mnóstwo kibiców śledzi niezwykle interesujące poczynania w lidze Serie A. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Fabiano Parisi Samir nierzadko zaserwowały wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy przechodzące do historii gole i asysty, nieczyste faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle zażarte, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż są to zmagania statyczne. To też warto oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Empoli i Udinese i ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadio Carlo Castellani.