Mecz Genoa vs Udinese dnia 2022-01-22 14:00: wynik 0-0

Genoa vs Udinese zakończony wynikiem 0-0. Dnia 2022-01-22 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 23 pomiędzy Genoa a Udinese.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Genoa a Udinese wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Genoa: Stefano Sturaro 39' Manolo Portanova 73' Andrea Cambiaso 79' Andrea Cambiaso 79'

Żółte kartki Udinese: Jean-Victor Makengo 40' Gerard Deulofeu 72' Tolgay Arslan 73' Nehuén Pérez 86'

Czerwone kartki Genoa: Andrea Cambiaso 79'

Czerwone kartki Udinese:

Główny arbiter meczu to Daniele Doveri, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Genoa zmierzy się już z AS Roma, następne spotkania z drużynami Salernitana i Venezia a Udinese z Torino. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Lazio.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów śledzi starcia, które dotyczą ligi Serie A. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Stefano Sturaro Jean-Victor Makengo często zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami okazują się bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to zmagania nie warte uwagi. Obserwujemy przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,oglądać widowiska sportowe popularnej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Genoa i Udinese i ich udział w Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.