Mecz między Napoli i Udinese zakończony wynikiem 2-1 na obiekcie Stadio Diego Armando Maradona dnia 2022-03-19 14:00

W dniu 2022-03-19 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Diego Armando Maradona odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 30 pomiędzy Napoli a Udinese.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Napoli oraz Udinese wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: Deulofeu 22' 0-1 R. Pereyra V. Osimhen 52' 1-1 Mário Rui V. Osimhen 63' 2-1 G. Di Lorenzo

Żółte kartki Napoli: Amir Rrahmani 65' Victor Osimhen 90'

Żółte kartki Udinese: Marvin Zeegelaar 45' Iyenoma Udogie 50'

Czerwone kartki Napoli:

Czerwone kartki Udinese: Pablo Marí 82'

Główny arbiter spotkania - Francesco Fourneau, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Napoli stawi czoła Atalanta, następne spotkania z drużynami Fiorentina i AS Roma. Kolejno natomiast Udinese z Cagliari. Następne mecze zagra z drużynami Venezia i Empoli.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą niezwykle fascynujące starcia ligi Serie A. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak Amir Rrahmani Marvin Zeegelaar raz za razem zagwarantowały swoim stałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zmagania między graczami z ligi są nader zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to mecze nudne. Natrafiamy na ostre faule, idealnie wyliczone gole czy asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Serie A i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Napoli oraz Udinese z ligi Serie A zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadio Diego Armando Maradona.