Dnia 2022-04-16 12:30 na obiekcie Dacia Arena miało miejsce spotkanie między Udinese i Empoli zakończone wynikiem 4-1

Udinese kontra Empoli, wynik końcowy 4-1. W dniu 2022-04-16 12:30 na obiekcie sportowym Dacia Arena odbył się mecz ligi Serie A kolejki 33. Zmierzyły się Udinese i Empoli.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Udinese a Empoli wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Gole strzelali: A. Ismajli 6' 1-0 Deulofeu 52' 2-0 I. Success A. Pinamonti 70' 2-1 I. Pussetto 79' 3-1 Deulofeu L. Samardžić 87' 4-1 I. Pussetto

Żółte kartki Udinese: Nahuel Molina 63'

Żółte kartki Empoli: Ardian Ismajli 44' Petar Stojanović 61' Filippo Bandinelli 63' Valerio Verre 85'

Czerwone kartki Udinese:

Czerwone kartki Empoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Matteo Marchetti, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Udinese stawi czoła Bologna, następne spotkania z drużynami Fiorentina i Inter. Kolejno natomiast Empoli z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Torino i Inter.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy jak Nahuel Molina Ardian Ismajli częstokroć zapewniły kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące zmagania między zawodnikami są bardzo zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania drętwe. Ustawicznie obserwujemy idealne bramki i asysty, brutalne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udinese i Empoli i ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Dacia Arena.