Spotkanie Udinese vs Salernitana, wynik 0-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Udinese i Salernitana wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-04-20 16:45 na stadionie Dacia Arena odbył się mecz ligi Serie A kolejki 19 pomiędzy Udinese a Salernitana.

Gole strzelali: S. Verdi 90' 0-1 Éderson

Żółte kartki Udinese: Mato Jajalo 31' Pablo Marí 89' Gerard Deulofeu 90'

Żółte kartki Salernitana: Luca Ranieri 56' Éderson 84' Emil Bohinen 86' Simone Verdi 90' Grīgorīs Kastanos 90'

Czerwone kartki Udinese:

Czerwone kartki Salernitana:

Sędzią głównym tego spotkania był Simone Sozza, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Udinese stawi czoła Fiorentina, następne spotkania z drużynami Inter i Sassuolo. Kolejno natomiast Salernitana z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Venezia i Cagliari.

Bardzo często liczna grupa fanów futbolu śledzi pasjonujące starcia, które startują w lidze Serie A. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Mato Jajalo Luca Ranieri systematycznie gwarantują wyborowym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie zdarzają się brutalne faule, widowiskowe asysty czy bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają nader zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, że widowiska męczą kibica. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Serie A. Udział takich legendarnych zespołów jak Udinese i Salernitana z ligi Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Dacia Arena.