Spotkanie pomiędzy Udinese i Inter na obiekcie Dacia Arena dnia 2022-05-01 16:00 - 1-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Udinese i Inter zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-05-01 16:00 na obiekcie sportowym Dacia Arena rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 35 pomiędzy Udinese a Inter.

Gole strzelali: I. Perišić 12' 0-1 F. Dimarco L. Martínez 39' 0-2 I. Pussetto 72' 1-2 D. Udogie

Żółte kartki Udinese: Pablo Marí 38' Roberto Pereyra 65'

Żółte kartki Inter: Matías Vecino 90'

Czerwone kartki Udinese:

Czerwone kartki Inter:

Główny sędzia meczu - Daniele Chiffi, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Udinese stawi czoła Sassuolo, następne spotkania z drużynami Spezia i Salernitana natomiast Inter podejmie Empoli. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Cagliari.

Wierni fani z zapałem śledzą pasjonujące potyczki ligi Serie A. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Pablo Marí Matías Vecino nieustannie gwarantują swoim wiernym kibicom wiele wrażeń. Obserwujemy idealnie wyliczone gole oraz asysty, bezwzględne faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, rzadko okazuje się koniec końców, że widowiska nudzą fana. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych,przeglądać mecze futbolowe ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udinese i Inter jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Dacia Arena.