Sassuolo - Udinese, wynik spotkania - 1-3

Sassuolo - Udinese, wynik 1-3.

Pierwsza połowa spotkania między Sassuolo a Udinese zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-3.

W dniu 2022-09-11 13:00 na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 6 pomiędzy Sassuolo a Udinese.

Gole strzelali: D. Frattesi 33' 1-0 A. Laurienté Beto 75' 1-1 R. Pereyra Beto 90' 1-2 S. Lovrić L. Samardžić 90' 1-3 R. Pereyra

Żółte kartki Sassuolo: Maxime López 72'

Żółte kartki Udinese: Rodrigo Becão 8' Enzo Ebosse 25' Kingsley Ehizibue 63'

Czerwone kartki Sassuolo: Ruan 43'

Czerwone kartki Udinese:

Sędzią głównym tego spotkania był Giacomo Camplone, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Sassuolo zmierzy się już z Torino, następne spotkania z drużynami Salernitana oraz Inter a Udinese zmierzy się z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Verona oraz Atalanta.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi niezwykle ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Mocne piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak m.in. Maxime López Rodrigo Becão nieustannie serwują wspaniałym kibicom wiele wrażeń. Wielokrotnie zdarzają się efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między graczami ligowymi okazują się niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to spotkania nudne. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Sassuolo i Udinese z ligi Serie A zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, MAPEI Stadium - Città del Tricolore.