Udinese kontra Bologna, wynik spotkania - 1-2

W dniu 2023-01-15 14:00 na obiekcie sportowym Dacia Arena odbył się mecz ligi Serie A kolejki 18. Zmierzyły się Udinese i Bologna.

Pierwsza część spotkania między Udinese i Bologna zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: Beto 10' 1-0 I. Success N. Sansone 59' 1-1 N. Moro S. Posch 80' 1-2 J. Schouten

Żółte kartki Udinese: Walace 57'

Żółte kartki Bologna: Jhon Lucumí 41' Roberto Soriano 75' Lewis Ferguson 90'

Czerwone kartki Udinese:

Czerwone kartki Bologna:

Główny arbiter meczu - Manuel Volpi, Italy. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Udinese stanie naprzeciw Sampdoria, następne spotkania z drużynami Verona i Torino natomiast Bologna z Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Cremonese i Spezia.

Wierni fani śledzą potyczki ligi Serie A. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Walace Jhon Lucumí często zaserwowały wyśmienitym sympatykom wiele wspaniałych przeżyć. Zmagania między zawodnikami są nader bezkompromisowe, rzadko bywa, iż mecze nas nudzą. Wielokrotnie trafiamy na spektakularne bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Udinese i Bologna z ligi Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Dacia Arena.

Przeglądnij artykuł i poszerz swoją wiedzę - kliknij tutaj!