Dnia 2023-04-08 10:30 na obiekcie Dacia Arena odbyło się spotkanie między Udinese oraz Monza - 2-2

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Udinese i Monza wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-04-08 10:30 na stadionie Dacia Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 29 pomiędzy Udinese a Monza.

Gole strzelali: S. Lovrić 18' 1-0 Walace A. Colpani 48' 1-1 Carlos Augusto N. Rovella 56' 1-2 S. Sensi Beto 90' 2-2

Żółte kartki Udinese: Nehuén Pérez 76'

Żółte kartki Monza: Armando Izzo 26' Valentin Antov 55' Andrea Petagna 90'

Czerwone kartki Udinese:

Czerwone kartki Monza:

Główny sędzia meczu - L. Massimi. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Udinese zmierzy się już z AS Roma, następne spotkania z drużynami Cremonese oraz Lecce. Kolejno natomiast Monza z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina oraz Spezia.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Nehuén Pérez Armando Izzo nierzadko zapewniły wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Niesamowite walki między piłkarzami ligowymi okazują się niezwykle zażarte, bardzo rzadko okazuje się, że mecze nudzą. Obserwujemy przechodzące do historii gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, które gwarantują smaczku całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Serie A oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Udinese i Monza jak ich udział w Serie A zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Dacia Arena.