Lazio - Udinese, wynik końcowy 1-2

Dnia 2024-03-11 19:45 na obiekcie Stadio Olimpico odbyło się spotkanie pomiędzy Lazio i Udinese zakończone wynikiem 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Lazio i Udinese dostarczył kibicom pełnego emocji widowiska. Spotkanie, które odbyło się 11 marca o godzinie 19:45 na Stadio Olimpico w ramach 28. kolejki włoskiej Serie A zakończyło się zaskakującym wynikiem 1-2 na korzyść Udinese. Mimo braku goli w pierwszej połowie, druga odsłona meczu była niezwykle widowiskowa, a efekt końcowy sprawił wiele niespodzianek.

Mecz pomiędzy Udinese - Torino 0-2

Udinese - Torino, wynik meczu: 0-2

W meczu rozegranym w ramach 29. kolejki włoskiej Serie A drużyna Udinese podejmowała na własnym stadionie ekipę Torino. Spotkanie, które odbyło się 16 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na Bluenergy Stadium, zakończyło się zwycięstwem gości 2-0. Już w pierwszej połowie Torino objęło prowadzenie 1-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Udinese - Salernitana, wynik 1-1

Spotkanie Udinese - Salernitana zakończone wynikiem 1-1

W meczu 27. kolejki włoskiej Serie A Udinese podejmowało na własnym stadionie Salernitanę. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a bramki padły jeszcze przed przerwą. Mecz odbył się 2 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na Bluenergy Stadium. Teraz przyjrzyjmy się szczegółom tego starcia.

Genoa vs Udinese zakończony wynikiem 2-0

Na obiekcie Stadio Comunale Luigi Ferraris dnia 2024-02-24 19:45 odbył się mecz Genoa kontra Udinese: 2-0

W sobotni wieczór na Stadio Comunale Luigi Ferraris odbyło się starcie pomiędzy Genoa a Udinese w ramach 26. kolejki Serie A. Genoa pewnie pokonała rywala 2-0, utrzymując prowadzenie od pierwszej połowy. Mecz ten miał miejsce 2 dni temu o godzinie 19:45, co przyniosło ważne punkty dla drużyny gości.

Juventus vs Udinese, wynik końcowy 0-1

Juventus kontra Udinese, wynik meczu - 0-1

W miniony weekend na boisku Allianz Stadium w ramach 24. kolejki włoskiej Serie A odbyło się starcie pomiędzy Juventusem a Udinese. Mecz zakończył się zaskakującym zwycięstwem Udinese 1-0, które zdołało utrzymać prowadzenie od pierwszej połowy, pozostawiając gospodarzy z Juventusu z goryczą porażki.

Udinese - Cagliari, wynik końcowy 1-1

Mecz pomiędzy Udinese oraz Cagliari zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Bluenergy Stadium dnia 2024-02-18 14:00

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na Bluenergy Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Udinese i Cagliari, który zakończył się remisem 1-1. Obie ekipy zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a bramki padły zarówno przed przerwą, jak i w drugiej połowie spotkania. Kibice zgromadzeni na trybunach mieli okazję obejrzeć zacięte starcie dwóch równorzędnych drużyn, które do samego końca walczyły o zwycięstwo. Mecz ten na pewno pozostanie w pamięci fanów obu klubów na długo.

Udinese kontra Cagliari, wynik 1-1

Mecz pomiędzy Udinese oraz Cagliari zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Bluenergy Stadium dnia 2024-02-18 14:00

Mecz pomiędzy Udinese i Cagliari, który odbył się 18 lutego 2024 roku o godzinie 14:00 na Bluenergy Stadium, zakończył się remisem 1-1. Obie drużyny zaprezentowały się z determinacją, co zaowocowało wyrównanym wynikiem już na przerwie. Przeczytaj dalszą relację, aby dowiedzieć się, jak przebiegały dalsze wydarzenia na boisku.

Udinese - Monza, wynik końcowy 0-0

Mecz między Udinese oraz Monza zakończony wynikiem 0-0 na obiekcie Bluenergy Stadium

W ostatniej kolejce rozgrywek Serie A doszło do starcia pomiędzy Udinese a Monza. Mecz, który odbył się 3 lutego o godzinie 14:00 na Bluenergy Stadium zakończył się remisem 0-0. Pomimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała znaleźć drogi do bramki, co ostatecznie zaowocowało podziałem punktów.

Mecz Atalanta kontra Udinese 2-0

Atalanta kontra Udinese, wynik meczu: 2-0

W sobotę na Gewiss Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Atalanta i Udinese w ramach 22. kolejki Serie A. Atalanta pewnie pokonała swojego rywala 2-0, utrzymując prowadzenie od pierwszej połowy. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy.

Udinese vs AC Milan, wynik 2-3

Dnia 2024-01-20 19:45 miało miejsce spotkanie między Udinese oraz AC Milan: 2-3

W niedzielnym starciu w ramach 21. kolejki Serie A doszło do emocjonującego pojedynku pomiędzy Udinese i AC Milan. Spotkanie, które odbyło się na Bluenergy Stadium, przyniosło wiele niezapomnianych chwil dla kibiców obu drużyn. Ostatecznie to goście z Milanu zdołali wyjść zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 3-2. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Fiorentina - Udinese, wynik 2-2

Spotkanie Fiorentina kontra Udinese zakończone wynikiem 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Fiorentiną i Udinese zakończył się remisem 2-2. Spotkanie odbyło się na Stadio Artemio Franchi w ramach 20. kolejki Serie A. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Udinese 1-0, jednak w drugiej połowie Fiorentina zdołała odrobić straty i doprowadzić do remisu.