Mecz między Cagliari i Udinese dnia 2021-12-18 19:45 na obiekcie Unipol Domus: wynik końcowy 0-4

Cagliari - Udinese, wynik końcowy 0-4.

Pierwsza połowa meczu między Cagliari a Udinese zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-4.

Dnia 2021-12-18 19:45 na stadionie Unipol Domus rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki - 18. Zmierzyły się Cagliari i Udinese.

Gole strzelali: J. Makengo 4' 0-1 D. Udogie Deulofeu 45' 0-2 N. Molina 50' 0-3 Deulofeu 69' 0-4 J. Makengo

Żółte kartki Cagliari: Răzvan Marin 39' Dalbert 43' Răzvan Marin 66' Raoul Bellanova 71'

Żółte kartki Udinese: Gerard Deulofeu 70' Rodrigo Becão 84'

Czerwone kartki Cagliari: Răzvan Marin 66'

Czerwone kartki Udinese:

Sędzią głównym tego spotkania był Fabio Maresca, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Cagliari zmierzy się już z Juventus, następne spotkania z drużynami Sampdoria i Bologna a Udinese z Salernitana. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Atalanta.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Serie A. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze jak Răzvan Marin Gerard Deulofeu wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom wiele wrażeń. Wspaniałe walki między drużynami ligowymi są niezwykle zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że potyczki męczą. Stale obserwujemy niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Cagliari oraz Udinese jak ich udział w lidze Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Unipol Domus.