Na obiekcie Stadio Carlo Castellani dnia 2023-03-11 14:00 miało miejsce spotkanie Empoli - Udinese zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza część spotkania między Empoli a Udinese zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2023-03-11 14:00 na stadionie Stadio Carlo Castellani rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Empoli oraz Udinese.

Gole strzelali: Rodrigo Bec?o 54' 0-1 S. Lovrić

Żółte kartki Empoli: Sebastiano Luperto 28' Jacopo Fazzini 74'

Żółte kartki Udinese: Jaka Bijol 19' Rodrigo Bec?o 45' Beto 67' Sandi Lovrić 73'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Udinese:

Sędzią głównym tego spotkania był Francesco Cosso, Italy. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Empoli zmierzy się już z Atalanta, następne spotkania z drużynami Lecce oraz AC Milan. Kolejno natomiast Udinese podejmie AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Bologna oraz Monza.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. Sebastiano Luperto Jaka Bijol raz za razem zapewniły swoim wiernym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie trafiamy na bezwzględne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, efektowne gole i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między piłkarzami zdarzają się nader nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, iż są to mecze mało interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Serie A oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Empoli i Udinese z ligi Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadio Carlo Castellani.