Spotkanie Fiorentina kontra Udinese zakończone wynikiem 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Fiorentiną i Udinese zakończył się remisem 2-2. Spotkanie odbyło się na Stadio Artemio Franchi w ramach 20. kolejki Serie A. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Udinese 1-0, jednak w drugiej połowie Fiorentina zdołała odrobić straty i doprowadzić do remisu.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy Fiorentiną a Udinese

Dzisiejszy wieczór na Stadio Artemio Franchi obiecywał wielkie emocje, gdy na murawę wybiegły drużyny Fiorentiny i Udinese. Obie ekipy rozegrały bardzo widowiskowe spotkanie, które zakończyło się remisem 2-2.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od dynamicznej gry z obu stron. Udinese objęło prowadzenie już w 10. minucie, kiedy S. Lovrić wykorzystał okazję i strzelił bramkę, asystując L. Lucca. Fiorentina starała się odpowiedzieć, jednak defensywa gości była solidna, co skutkowało wynikiem 0-1 do przerwy.

Druga połowa przyniosła jeszcze więcej emocji. W 55. minucie L. Beltrán doprowadził do wyrównania, wykorzystując asystę M. Faraoni. Jednak Udinese nie zamierzało się poddać i w 73. minucie F. Thauvin ponownie wyprowadził gości na prowadzenie, strzelając bramkę po asyście S. Lovrića.

Fiorentina nie załamała się i w 87. minucie M'Bala Nzola zdobył wyrównującą bramkę, zapewniając drużynie punkt. Mecz zakończył się wynikiem 2-2, a kibice obu drużyn mogli być zadowoleni z widowiska, które obejrzeli.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Żółtą kartkę dla gospodarzy otrzymał Luca Ranieri w 62. minucie, natomiast po stronie gości kartonik zobaczył Hassane Kamara już w 35. minucie.

Następne mecze dla Fiorentiny to starcia z Napoli, Interem i Lecce, natomiast Udinese zmierzy się z AC Milan, Atalantą oraz Monzą. Kibice obu drużyn z pewnością nie mogą się doczekać kolejnych emocjonujących spotkań.