Spotkanie między Udinese i Torino dnia 2022-02-06 17:00 na obiekcie Dacia Arena: 2-0

Dnia 2022-02-06 17:00 na stadionie Dacia Arena rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 24. Zmierzyły się Udinese i Torino.

Pierwsza połowa meczu między Udinese a Torino zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: N. Molina 90' 1-0 I. Pussetto 90' 2-0

Żółte kartki Udinese: Mato Jajalo 36' Brandon Soppy 66' Tolgay Arslan 67'

Żółte kartki Torino: Saša Lukić 19' Rolando Mandragora 65' Wilfried Singo 67' Dennis Praet 72' Rolando Mandragora 90'

Czerwone kartki Udinese:

Czerwone kartki Torino: Rolando Mandragora 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Rapuano, Italy. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Udinese stawi czoła Verona, następne spotkania z drużynami Lazio i AC Milan. Kolejno natomiast Torino z Venezia. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Cagliari.

Oddani fani z zaangażowaniem śledzą starcia, które tyczą się ligi Serie A. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Mato Jajalo Saša Lukić wielokrotnie serwują fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Zmagania między drużynami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa, iż są to potyczki nużące. Nieprzerwanie trafiamy na bezwzględne faule, wspaniałe gole i asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Serie A i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak Udinese oraz Torino w lidze Serie A gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Dacia Arena.