Napoli vs Udinese, wynik spotkania: 3-2

Napoli vs Udinese zakończony wynikiem 3-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Napoli a Udinese zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Dnia 2022-11-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Diego Armando Maradona rozegrał się znakomity mecz ligi Serie A kolejki Regular Season - 15 pomiędzy Napoli a Udinese.

Gole strzelali: V. Osimhen 15' 1-0 E. Elmas P. Zieliński 31' 2-0 H. Lozano E. Elmas 58' 3-0 A. Zambo Anguissa I. Nestorovski 79' 3-1 I. Success L. Samardžić 82' 3-2

Żółte kartki Napoli: Juan Jesus 25' Mário Rui 78'

Żółte kartki Udinese: Walace 27' Roberto Pereyra 37' Enzo Ebosse 84'

Czerwone kartki Napoli:

Czerwone kartki Udinese:

Sędzią głównym tego spotkania był Giovanni Ayroldi, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Napoli stawi czoła Inter, następne spotkania z drużynami Sampdoria i Juventus. Kolejno natomiast Udinese podejmie Empoli. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Bologna.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani piłki nożnej śledzą niezwykle ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze Serie A. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze jak Juan Jesus Walace wielokrotnie zapewniły wspaniałym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nader zagorzałe, nie często bywa, że zmagania nie są interesujące. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, spektakularne asysty i gole, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Napoli oraz Udinese z ligi Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadio Diego Armando Maradona.