Na obiekcie Stadio Giuseppe Meazza odbyło się spotkanie pomiędzy AC Milan i Udinese zakończone wynikiem 0-1

W meczu Serie A pomiędzy AC Milan a Udinese na Stadio Giuseppe Meazza padł wynik 0-1. Po emocjonującym starciu, drużyna Udinese zdołała zdobyć jedynego gola, który przesądził o losach spotkania. Mimo starań obu drużyn, wynik na przerwę pozostał bezbramkowy. Mecz odbył się 4 listopada 2023 roku o godzinie 19:45. Sędzią tego spotkania był Juan Luca Sacchi z Włoch.

Relacja z meczu: AC Milan - Udinese

W niedzielnym wieczorze na Stadio Giuseppe Meazza odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami AC Milan i Udinese. W ramach 11. kolejki Serie A, obie ekipy rywalizowały o cenne punkty. Mecz zakończył się zwycięstwem Udinese 1-0, dzięki bramce zdobytej przez R. Pereyrę w 62. minucie.

Przejdźmy teraz do szczegółowej relacji z przebiegu meczu. Od pierwszych minut spotkania widać było determinację obu zespołów. Milan grający przed własną publicznością starał się narzucić swój styl gry, jednak Udinese skutecznie broniło się i starało się wykorzystać kontry. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, mimo starań obu drużyn żadna nie zdołała pokonać bramkarzy.

Drugą połowę spotkania rozpoczęto z takim samym impetem, ale to Udinese zdołało zdobyć bramkę. W 62. minucie R. Pereyra strzelił gola po asyście i tym samym drużyna gości objęła prowadzenie 1-0. Milan próbował odrobić straty, ale mimo starań nie udało im się zdobyć bramki wyrównującej.

W trakcie meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek za faule. Rade Krunić z Milanu został ukarany w 18. minucie, a zawodnicy Udinese - Nehuén Pérez i Christian Kabasele - obejrzeli żółte kartki w 54. i 55. minucie odpowiednio.

Mimo starań obu drużyn, wynik do końca nie uległ zmianie. Sędzia Juan Luca Sacchi z Włoch był osobą odpowiedzialną za prowadzenie meczu.

Obie drużyny mają już zaplanowane kolejne mecze. AC Milan zmierzy się z Paris Saint Germain, Lecce i Fiorentiną, natomiast Udinese podejmie Atalantę, AS Romę i Veronę.