Na obiekcie Bluenergy Stadium odbył się mecz pomiędzy Udinese i Lazio zakończony wynikiem 1-2

Wczoraj odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Udinese i Lazio. Spotkanie, które miało miejsce na Bluenergy Stadium, zakończyło się zwycięstwem gości 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść drużyny Lazio. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z tego starcia.

Mecz Serie A: Udinese vs Lazio 1-2

Dzisiaj na stadionie Bluenergy Stadium w ramach 19. kolejki Serie A odbyło się starcie pomiędzy drużyną Udinese a Lazio. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 na korzyść gości.

Sprawozdanie z meczu

14:00 - Rozpoczęcie spotkania. Atmosfera na stadionie jest niesamowita, kibice obu drużyn gorąco wspierają swoich ulubieńców. Sędzia główny J. Sacchi rozpoczyna mecz.

12' - L. Pellegrini zdobywa bramkę dla Lazio, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1. Gospodarze muszą teraz odrobić straty.

10' - T. Kristensen otrzymuje żółtą kartkę za faul.

35' - M. Payero dostaje żółtą kartkę od sędziego za brutalne wejście.

38' - A. Masina również po faulu zostaje ukarany żółtą kartką.

40' - D. Kamada z Lazio również otrzymuje żółtą kartkę.

44' - J. Ferreira otrzymuje żółtą kartkę.

Przerwa - Wynik do przerwy to 0-1 na korzyść Lazio. Udinese będzie musiało znaleźć sposób na odwrócenie losów spotkania w drugiej połowie.

59' - Walace wyrównuje wynik na 1-1 po asyście S. Lovrić. Gospodarze wychodzą z impetem po przerwie.

58' - L. Pellegrini otrzymuje żółtą kartkę. Sędzia pilnuje dyscypliny na boisku.

76' - M. Vecino strzela bramkę dając prowadzenie 1-2 dla Lazio.

90' - N. Perez dostaje żółtą kartkę w doliczonym czasie gry.

90+3' - Sędzia kończy mecz. Lazio odnosi zwycięstwo 1-2 nad Udinese.

Po meczu obie drużyny muszą skoncentrować się na kolejnych wyzwaniach. Udinese zmierzy się z Fiorentiną, AC Milan oraz Atalantą, natomiast Lazio ma przed sobą mecze z AS Romą, Lecce i Interem.